Odpłatność za szkolenie

Z początkiem roku 2019, Klub Warta Sieraków wprowadza opłaty miesięczne za szkolenie, która wynosić będzie 30zł za każdy miesiąc. Płatności należy dokonywać przelewem, do 10 dnia każdego miesiąca.

KP Warta Sieraków, ul. Wroniecka 6A/1, 64-410 Sieraków
Numer konta: 32 9082 0005 0000 4457 2000 0030
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko, rocznik, miesiąc opłaty
Na przykład: Jan Nowak, rocz. 2010, 01/2019

Opłata miesięczna jest stała, ustalana przez Klub „z góry” na rok kalendarzowy. Zmiana opłaty może ulec zmianie w trakcie roku tylko w przypadku nieprzewidzianych i niezależnych od Klubu zmian stawek czynszu najmu obiektów, opłat związkowych/WZPN/, lub innych obciążeń publiczno – prawnych.
W przypadku, gdyby w danym tygodniu nie odbyły się zajęcia z przyczyn zależnych od Klubu ( brak zastępstwa przy nieobecności trenera, brak możliwości skorzystania z obiektów sportowych ), to Klub postara się zorganizować zajęcia zastępcze w innym terminie.