Najpierw Rokita, teraz LZS !

Piłkarze Warty Sieraków nie zwalniają tempa! Po zwycięstwie nad Rokitą Rokietnica (3:0), przyszła kolej na LZS Otorowo. Również różnicą trzech bramek, lecz wynikiem 5:2.

Kolejna ekipa z topu tabeli przyjeżdża do Sierakowa, licząc na łatwy mecz i spokojne zwycięstwo. Tymczasem, piłkarze Warty, płatają figla i przyjezdni wracają do domów z bagażem bramek. W meczu z Otorowem, 4 bramki strzelił Paweł Kuster i jedno trafienie dołożył Dariusz Spaeth z rzutu wolnego. Prawdziwą eksplozją formy wykazuje się Paweł Kuster, który w poprzednim meczu zaliczył hat-tricka.

Skład Warty: Michał Budzyński - Ernest Stasiak, Sebastian Bertrandt, Dariusz Dorożała, Igor Chojan, Eryk Szczeciński, Piotr Spaeth, Dariusz Spaeth, Serhii Romakh, Marcin Jenek, Paweł Kuster.

Po przerwie pojawili się jeszcze : Hubert Skrzypczak, Paweł Mrozek, Piotr Bilan oraz Marcin Królak.

Gratulacje drużynie! Brawo Trener!

Po niemrawym początku rundy, przyszła pora na stabilizację formy i efektem tego są wyniki. Na tę chwilę 4. pozycja w tabeli (zaległy mecz z Płomieniem) z przyzwoitym dorobkiem punktowym i bilansem bramek.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem do Chrzypska, gdzie tamtejszy Płomień podejmować będzie naszą Wartę, w razach zaległego meczu z 4. kolejki. Chrzypsko Wielkie, 18.11.2018 (niedziela), godz. 13:00. Obecność obowiązkowa!

Powiązana galeria: