Turniej Przyjaźni im. Tomasza Dobkowicza

W sobotę 25 sierpnia na stadnionie Warty Sieraków odbyła się VIII edycja "Turnieju Przyjaźni im. Tomasza Dobkowicza". W memoriale udział wzięło 8 zespołów: dwie drużyny Warty Sieraków, dwie drużyny Błękitnych Wronek, dwie drużyny z Kaźmierza oraz ekipy Warty Międzychód i Rzemieślnika Kwilcz. Ideą turnieju nie było zwycięstwo w rozgrywkach, gdyż tutaj każdy był zwycięzcą. Liczyła się dobra zabawa, fair play i przyjaźń. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe medale.

W nieoficjalnej klasyfikacji zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Warty Sieraków I. Dodatkowo nasz bramkarz - Igor Inszczak uznany został najlepszym bramkarzem, który skapitulował tylko jeden raz. Brawa i gratulacje wszystkim najmłodszym zawodnikom.

Powiązana galeria: